چرا از گوشی کالا بخرم؟

1- ضمانت اصالت و سلامت کالا

تیم تأمین کالا مجموعه گوشی کالا قبل از ارسال کالا به کاربر تمام بررسی‌های لازم را به عمل می آورد تا به کاربران خود این اطمینان را بدهد که کالا خریداری شده ١٠٠٪؜ اصل بوده و دارای گارانتی و کد رجیستری معتبر باشد.

2- ضمانت بهترین قیمت در مجموعه گوشی کالا

مجموعه گوشی کالااین تضمین را روی تمامی کالاهای موجود در سایت می‌دهد که بهترین قیمت ممکن را ارائه دهد و هزینه‌ای اضافه‌تر دریافت نمی‌کند.

3- ضمانت سریع‌ترین ارسال

تیم حمل و نقل مجموعه گوشی کالا تمامی سفارش‌های داخل شهر تهران را در کم‌ترین زمان ممکن و در سایر نقاط کشور در ١ روز کاری ارسال می‌کند. همچنین تمامی سفارشات با بسته بندی مناسب و بیمه، خیال شما را از بابت آسیب دیدگی سفارش در هنگام ارسال کاملاً راحت می‌کند.

4- تیم مشاوره حرفه‌ای

هدف اصلی مجموعه گوشی کالا ایجاد بستری مناسب برای خریدی آسوده و راحت است. در همین راستا نسبت به تشکیل تیمی مجرب برای ارائه مشاوره و راهنمایی برای پیدا کردن گوشی مناسب کاربران اقدام نمودیم تا کاربران عزیز دیگر وقت و انرژی خود را برای پیدا کردن گوشی مناسب تلف نکنند.

هدف اصلی گوشی کالا:

متاسفانه در این مدت اخیر بازار گوشی‌های هوشمند از وضعیت خوبی برخوردار نبوده هدف و رسالت اصلی تمامی همکاران ما در مجموعه گوشی کالا ایجاد اعتمادی دوباره در این بازار است.تمامی همکاران ما در مجموعه گوشی کالا همه تلاش خود را برای فراهم نمودن بستری مناسب برای خریدی آسوده و بدون هرگونه دغدغه و نگرانی به کار می‌گیرند.